Diabelski pazur
AddThis Social Bookmark Button

ŻEL Z DIABELSKIM PAZUREMŻEL Z DIABELSKIM PAZUREM to preparat , który łagodzi bóle reumatyczne, stany zapalne, polepsza ukrwienie oraz rozluźnia mięśnie. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo.  Stosowanie Żelu z diabelskim pazurem zmniejsza opuchliznę oraz bóle w stanach zapalnych stawów i ścięgien. Dzięki unikatowej recepturze preparat przynosi natychmiastową ulgę. Produkt dostępny jest w aptekach i sklepach zielarskich.

ŻEL Z DIABELSKIM PAZUREM szybko i skutecznie usuwa bóle mięśni i stawów. Działa odświeżająco i kojąco. Stopniowo znieczula obolałe miejsca. Idealny przy bólach reumatycznych. Poprawia krążenie, hamuje procesy zapalne. Idealny na reumatyczne zapalenie stawów oraz ścięgien. W skład preparatu wchodzi  mentol, kamfora oraz pełnowartościowe wyciągi z korzenia Diabelskiego pazura (Harpagophytum procumbens) oraz wyciąg z eukaliptusa.

Mentol - posiada właściwości znieczulające, przeciwbólowe i zmniejszające podrażnienia. Daje wrażenie chłodu i świeżości.

Kamfora - ma działanie stymulujące ukrwienie, przeciwdziała zapaleniom. Działa również antyoksydacyjnie.

Wyciąg z korzenia Diabelskiego pazura (Harpagophytum procumbens) ma właściwości przeciwreumatyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwbakteryjne, rozkurczowe, uspokajające, oczyszczające krew.

Wyciąg z eukaliptusa – działa przeciwbakteryjnie i przeciwbólowo.

ŻEL Z DIABELSKIM PAZUREM - nie wywołuje uczuleń i  podrażnień, preparat jest przebadany i bezpieczny. Żel należy wcierać delikatnie (lekko masując) w bolące miejsca. Produkt dostępny jest w aptekach, sklepach zielarskich oraz na www.sklep.natko.pl

 
Strona główna Zdrowie Zdrowie Diabelski pazur