LINGERIE DE PEAU
AddThis Social Bookmark Button

GUERLAIN, LINGERIE DE PEAU, podkład

 

GUERLAIN

LINGERIE DE PEAU

Niewidzialny podkład zjednoczony ze skórą

KIEDY PODKŁAD STAJE SIĘ POŻĄDANIEM…

Pierwsze promienie słońca, jedwabista miękkość pościeli, gładkość bielizny tak delikatna, że mogłabyś przysiąc, iż tworzy jedność ze skórą…

Bryza porusza zasłony. Niczym szept, pończochy wślizgują się na nogi, drogocenny pas ukryty jest pod cieniutką suknią.

Na zewnątrz promień porannego słońca muska jej policzek. Jej wysublimowana skóra jest promienna, świeża, pełna blasku. Jej cera oddycha nieznaną dotąd doskonałością. Tylko ona zna swój sekret: Lingerie De Peau, pierwszy niewidzialny, łączący się ze skórą podkład od Guerlain.

Guerlain ujawnia co doskonała skóra nosi pod spodem

GUERLAIN SZTUKA PROMIENNEJ CERY

Maestro pięknej skóry, Maison Guerlain budował swą legendę przez 180 lat posługując się unikalną wiedzą. Przełamując stereotypy w tworzeniu perfekcyjnej cery, dziś Guerlain zrobił ogromny krok do przodu i na nowo stworzył ideał: drugą skórę bez skazy.

Podkład spowija twarz niezwykle zmysłowym, delikatnym , niewidzialnym woalem doskonałości.

LINGERIE DE PEAU

Niewidzialny podkład - zjednoczenie ze skórą SPF 20-PA+

Sekret kryjący się za naturalnie piękną cerą – wyobraź sobie najbardziej intymną bieliznę dla skóry… Podkład w tak perfekcyjnym zjednoczeniu ze skórą, że nakładasz go z taką samą łatwością jak najdelikatniejsze, jedwabne pończochy. Niewidoczny dla oka i niewyczuwalny w dotyku, łączy się z twarzą niczym druga skóra. Niepojęty i sekretny, ten kształtny, jedwabisty woal łączy się ze skórą aby sprawić, by była piękniejsza…

Szept zwracający uwagę wszystkich… Nikt nie wie dlaczego, ale przykuwa wzrok; cera jest rozświetlona niespotykanym dotąd blaskiem.

Dział Badań Guerlain stworzył najbardziej zaawansowany naturalny podkład. Unikalnie komfortowy, podkład  jest tak lekki, że staje się przejrzysty. Roztapia się na skórze pozostawiając ją promienną, miękką niczym jedwab, jak sekretna bielizna.

UMIEJĘTNOŚĆ TWORZENIA SKÓRY BEZ SKAZY

Maksymalna nowoczesność w połączeniu z najwyższym luksusem: stając się jednością stają sie jeszcze piękniejsze…

Bio-mieszanka  mikro-siateczka: perfekcja z której słynie Guerlain.

Aby stworzyć podkład o efekcie drugiej skóry Dział Badań Guerlain polegał na dogłębnych badaniach najbardziej zaawansowanych surowców: bio-materiałów.

Te nowe substancje są uzyskiwane poprzez mieszanie syntetycznych polimerów z naturalnymi włóknami o wysokiej przyczepności. Kiedy następuje ich połączenie wzmacniają i uszlachetniają się nawzajem nabierając nowych, przełomowych właściwości.

Poprzez wykorzystanie tego procesu Dział Badań Guerlain wykreował Bio-mieszankę mikro-siateczkę, kombinację syntetycznych i naturalnych polimerów podobnych do włókien tkaniny.

Ten nowoczesny bio cząsteczkowy kosmetyk generuje efekt drugiej skóry, ze spektakularnym naturalnym efektem końcowym i właściwościami o niesamowitej lekkości, rozciągłości i wytrzymałości.

Naturalne polimery zostały wybrane z włókien jedwabiu i płótna, które w naturalny sposób są podobne do skóry. Złożone są z białek działających w perfekcyjnej osmozie z keratyną obecną w skórze, co pozwala im przylegać naturalnie do powierzchni skóry , oddając jej miękkość i blask jedwabiu oraz komfort płótna.

Syntetyczne polimery są włóknami rozciągającymi, obejmującymi kontur twarzy i zapewniającymi długotrwałe pokrycie.

Pomagają stworzyć giętka falę aby podtrzymywać, wygładzać i kształtować twarz. Służą jako baza dla włókien jedwabiu i płótna.

Te perfekcyjnie uzupełniające się polimery, łączą się razem w fantastyczną mikro-siateczkę. Przyczepiają się bez obciążania oplatając twarz niczym druga skóra.

Cera staje się przejrzysta. Niczym bielizna, podkład jest niezauważalny i stanowi jedność ze skórą

 • 100%* badanych zauważyło poprawę cery,
 • perfekcyjne pokrycie (93%*)
 • lekka i delikatna konsystencja (96%*) ,
 • efekt drugiej skóry (82%*) .
 • dodatkowo konsystencja pozostaje  w harmonii ze skórą (96%*)
 • a  nakładanie sprawia wielką przyjemność (89%*).
 • twarz wygląda zdrowo i promiennie (96%*)

*test zadowolenia klienta przeprowadzony na 28 kobietach przez okres 4 tygodni, we Francji

MISTRZOWSKIE POŁĄCZENIE ZE SKÓRĄ

GUERLAIN, LINGERIE DE PEAU, podkładWyobraź sobie… konsystencja tak elastyczna, tak miękka, że rozpływa się na skórze. Świeża i eteryczna, oplata twarz w jedwabisty, subtelnie satynowy, pół matowy welon.

Cera z ekstremalną finezją i lekkością jest w magiczny sposób wyrównana.

LINGERIE DE PEAU jednoczy się ze skórą, aby kształtować twarz i otoczyć cerę blaskiem bez pozostawiania śladów. Skóra jest rozświetlona i niesamowicie naturalna, wysublimowanie piękna…

„MAKIJAŻ I SAMOOCENA”

Dla większości kobiet, znalezienie odpowiedniego odcienia, stopnia pokrycia i przyjemnej konsystencji sprawia, że wybieranie podkładu nie należy do najprzyjemniejszych i szykownych czynności.

Z  Lingerie De Peau Guerlain stara się przywrócić pożądanie, piękno i przyjemność w wybieraniu i noszeniu podkładu. Tytuł „ Kosmetyki i samoocena” stał się podstawą do specyficznego testu przeprowadzonego w celu określenia emocjonalnego wpływu użycia „drugiej skóry” na kobiety.

Odpowiedź była znacząca: 76% kobiet czuło się szczęśliwsze po nałożeniu produktu w porównaniu do nagiej skóry,  a tylko 48% czuło się szczęśliwsze po nałożeniu swojego dotychczasowego podkładu w porównaniu do nagiej skóry, 44% kobiet czuło się szczęśliwsze po nałożeniu Lingerie De Peau  w porównaniu do dotychczasowego podkładu*

*ewaluacja emocjonalna na 25 kobietach przed i po aplikacji Lingerie De Peau (kwestionariusz Manikin), test był powtórzony po 3 dniach z dotychczasowym podkładem

PRZEJRZYSTE KOLORY

Celem jest napełnienie skóry światłem i świeżością, nadanie jej  subtelności i blasku jedwabiu. Wybrane przez Dział Badań Guerlain ze względu na ich delikatność i precyzję odcienia pigmenty, pokryte są polimerami, których struktura jest bardzo bliska naturalnym białkom skóry. Połączenie jest natychmiastowe: pigmenty przylegają do powierzchni skóry i smakowicie roztapiają się na niej, pokrywając ją przejrzystym kolorem  naśladującym naturalną cerę.

SEKRET KOLORU

Każdy odcień podkładu jest unikalnym i subtelnym bukietem 4 pigmentów. Te ultra delikatne i krystaliczne pudry odbijają światło pod różnymi kątami, aby precyzyjnie kierować interakcją materii i światła i wpływać na końcowy efekt odbierany przez ludzkie oko.

Zatopione w emulsji pigmenty przylegają do siebie i w ten sposób modyfikują światło, które oddają i tak kreują kolor. Ale sekretem naturalnych kolorów jest światło, które jest delikatnie rozpraszane i odbijane pod różnymi kątami.

Jednolite rozpraszanie pigmentu w formule i na skórze jest nieporównywalne. W Lingerie De Peau sztuka proporcji jest połączona z obsesją mistrzostwa w znalezieniu idealnych pigmentów i zagwarantowaniu długotrwałego utrzymania się na skórze.

Jak delikatna koronka, pigmenty są traktowane ze szczególną uwagą co do detalu, precyzyjnie dozowane i organizowane w celu osiągnięcia idealnej równowagi między materią a światłem. Osadzają się w Bio-Mieszance mikro siateczce. Każdy pigment jest zatrzymany pod odpowiednim kątem w kolorowej powłoce, która jest delikatniejsza niż dotychczas…

Kompletnie przylega do http://botecagem.com.br/levitra-20mg powierzchni twarzy i miesza się z jej naturalnym kolorytem. Zalotna transparentna zasłona koloruje i wyrównuje cerę. Światło jest równomiernie rozproszone. Kolor nie jest widoczny na twarzy, cera jest po prostu świeża, rozświetlona i naturalna.

SZKLANE OPAKOWANIE SZEPCE SŁOWA POŻĄDANIA

Najpiękniejsza skóra zasługuje na krystalicznie przejrzyste naczynie…

Gra tonów skóry przy onyksie, prosta i delikatna linia. Butelka Guerlain jest gładka a błyszcząca czarna nakrętka odzwierciedla prostotę i naturalność. Niczym sekret, nazwa pojawia się wygrawerowana w świetle obiecując po prostu piękną cerę.

LES VOILETTES  MINERAL

Niewidzialne połączenie ze skórą. Ujednolicona i matowa cera

SZTUKA PUDROWANIA WEDŁUG GUERLAIN.

Nieprzerwanie trwa romans Maison Guerlain z pudramii. Marka posiada doświadczenie, które sięga 180 lat wstecz. Niektóre produkty stały się kultowe. Od 1991 r. magiczny Les Voilettes Loose Powder stał się częścią legendy Guerlain odkrywając naturalne piękno kobiet.

Przepięknie delikatny i niezwykle przezroczysty, matuje i pozostaje idealnie sypki. Jego zmysłowy efekt końcowy i aksamitny zapach zagwarantowały sobie lojalnych klientów także wśród  gwiazd show biznesu i mediów.

Dziś Les VOILETTES LOOSE POWDER pokazuje nową twarz. Stał się mineralny, niewidoczny i bez skazy.

Nigdy dotąd osiągnięcie ujednoliconej i matowej cery nie było tak subtelne i wygodne.

CZYSTOŚĆ MINERAŁÓW WYDOBYWA PIĘKNO SKÓRY.

Pigmenty mineralne delikatnie wygładzają i matowią skórę pokrywając ją niewidzialną powłoką. Efekt „nagiej skóry” jest uderzająco naturalny!

Nieskończenie lekka konsystencja otacza skórę i pozostawia ją bez skazy.

POJEDYNCZY A JEDNAK ZŁOŻONY

Les Voilette Mineral  dopasowuje się do każdego użytkownika. Niczym ultralekki podkład oferuje całkowite pokrycie. Użyty jako ostatni krok w makijażu matuje i wygładza skórę w miarę potrzeb.

SKARB DLA PODRÓŻUJĄCYCH

Ładny, praktyczny, nowoczesny, szykowny. Pudełko Les Voilettes Mineral stworzone na secondfleet.org nowo w bladym złocie. Jest wyposażone w kontrolowany mechanizm on/off. Mięsisty i niezwykle delikatny czarny puszek sprawia, iż aplikacja jest niebywale zmysłowa.

Jeszcze nigdy makijaż nie był tak wytworny.
Przewidywane ceny w perfumerii:

Lingerie de Peau - 212 zł

 • 02 beige clair
 • 03 beige naturel
 • 04 beige moyen
 • 12 rose Clair
 • 13 rose naturel

Les Voilettes  Mineral – 208 zł

 • 02 beige Clair
 • 03 beige naturel
 • 04 beige moyen
 • 12 rose Clair
 • 13 rose naturel
 
Strona główna Uroda Makijaż LINGERIE DE PEAU